O víkendu pořádal oddíl SK Hamr ve štěrboholské hale dvě GPA současně. V kategorii U13 vybojovali naši hráči pět medailí. V případě U19 byla nejlepším umístěním pátá pozice.

Daniel Ryšánek figuroval ve dvouhře chlapců jako nasazená dvojka. Ve finále však dokázal porazit jedničku Kryštofa Coufala 21-9, 21-12 a odvezl si zlato.

Ryšánek s Lukášem Thorem (Badminton Sharks Brno) skončili v chlapecké čtyřhře stříbrní. Ve finálovém utkání podlehli proseckým hráčům Filipu Titěrovi a výše jmenovanému Kryštofu Coufalovi 21-14, 16-21 a 24-22.

Z děvčat se nejlépe dařilo Adéle Turoňové, která získala stříbrné medaile hned ve dvou disciplínách.

Ve smíšené čtyřhře hrála po boku Kryštofa Ježka (TJ Sokol Polabiny Pardubice). Probojovali se až do finále, kde nestačili na Eriku Osičkovou s Lukášem Thorem.

V dívčím deblu Adéla spojila síly s hamerskou Lucií Tománkovou. Opět našly přemožitele až ve finále v Erice Osičkové a Amélii Maixnerové.

Poslední medaili přidala Jana Hnilicová. S Apolenou Jelínkovou v semifinále prohrály s Adélou Turoňovou a Lucií Tománkovou.

Ze starších si v turnaji nejlépe vedl Tomáš Patera. Umístil se na páté pozici v singlu a deblu.

Tomáš se do čtvrtfinále chlapecké dvouhry dostal přes třísetový zápas s Lukášem Frankem. Na pozdějšího vítěze této disciplíny, Adama Ehma, už nestačil.

V deblu spojil síly s Michalem Nesvačilem (SK Péřák). Opět padli pod rukou Adama Ehma hrajícího s Jiřím Derkou.

Páté místo obsadili i Matouš Listopad a Petr Nejedlý v deblu. S Michalem Morávkem a Jakubem Reichmanem prohráli 21-19, 21-15.

Ema Staňková s Jiřím Derkou (Badminton FSpS MU) byli též vyřazeni ve čtvrtfinále.