KP U17: MÁME „PŘEBORNÍKY“

3. 4. 2013

První titul Přeborníka Prahy vybojovali společně ve smíšené čtyřhře Tereza Holečková a Michal Hubáček, kteří ve finále porazili 2:0 na sety nasazený pár číslo 1 z SK Prosek. Další dva tituly už mají jednoho držitele, a to Deana Brabce. Nejdřív ho vybojoval s proseckým Honzou Vorlíkem ve čtyřhře (mimochodem ve finále porazili další vinořsko-prosecký pár Hubáček-Klubal) a další přidal ve dvouhře, kde ve finále zdolal právě svého deblového partnera. Všem přeborníkům moc a moc gratulujeme k dosaženým titulům a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.

V náročné juniorské soutěži jsme měli i další zastoupení, byť hráči mladšího data narození. Především těší druhé místo páru Typltová-Vacková (ročníky 1999 a 2000) v dívčí čtyřhře, když k první pozici nebylo zase tak daleko (hrálo se na tři sety). Před branami finále pak skončily v dívčím singlu Tereza Typltová a Anežka Boučková. Ani jedna se přitom nemusí za svůj výkon stydět – Tereza prohrála druhý set s pozdější vítězkou v nastavení (20:22) a Anežka dokonce po třísetové bitvě.

Všichni úspěšní získali za své výkony diplom a medaili z příslušného „kovu“, hoši navíc čokoládu a děvčata kytici tulipánů. Vítězům držíme palce do dalších bojů na MČR U17 v Orlové.