Nejmladší hráči uspěli v Teplicích

10. 9. 2013

 Teplice 2013 – turnaj badmintonových nadějí U9 a U11

Tuto sobotu 7. 9. 2013 pořadatel OS BK GORAM Teplice uspořádal turnaj badmintonových nadějí pro kategorie dětí U9 a U11. Náš oddíl vyslal mladé naděje k změření sportovních sil do ústeckého kraje a výsledky jsou velmi dobré. Odrážejí nejenom snahu a bojovnost hráčů, ale i přístup a práci trenérů. V kategorii U11 dívek se na 2. místě umístila Ema Staňková, nová objevená naděje. Petr Hnilica vyhrál s obvyklým přehledem turnaj chlapců U9. Mezi chlapci U11 jsme získali všechny poháry. Celou kategorii U11 vyhrál bez jediného zaváhání Tomáš Patera, který trénuje v naší druhé větvi oddílu ve Vinoři. Tradičně spolu hráli Jeník Volček s Vojtou Havlíkem utkání o další místo na stupni vítězů. Tentokrát se stal úspěšnější Honza Volček a získal stříbrný pohár. Turnaje se také zúčastnili i Lukáš Mervart, který poprvé hrál ve starší kategorii a nevedl si špatně. Vítek Vilém a Milan Kovář začínají teprve sbírat zkušenosti z takovýchto turnajů, a přesto i jim patří pochvala za vzorné reprezentování našeho oddílu.

Foto najdete na jankohrasko1968.rajce.net   heslo: teplice2013