GPA Benátecký pohár – Drančák, Šelong ve finále

16. 9. 2013

O víkendu 6.-8.9. se uskutečnilo první GPA dospělých této sezóny. Z našeho oddílu se zúčastnili: Petr Hošek, Marek Teller, Pavel Drančák, Ivo Stoklas, Dean Brabec, Michal Hubáček a Adéla Zimmerová.

Nejvíce se zadařilo Pájovi Drančákovi, který se svým deblistou, Vojtěchem Šelongem, ukořistil druhé místo. Dále pak Márovi Tellerovi, když se svou partnerkou Šárkou Křížkovou obsadili bronzové místo v mixu.

Ve dvouhře mužů se nám na tomto turnaji nedařilo vůbec. Mlaďoši vypadli již v kvalifikaci a Ivo s Márou v prvním kole hlavní soutěže.

Čtyřhra mužů na tom byla o poznání lépe. Míša Hubáček se s pomocí Juraje Vachálka probojoval do hlavní soutěže, kde vypadli s párem Stoklas – Král. Tato dvojice v dalším kole připadla na pár Drančák – Šelong, který je už do dalšího kola postoupit nenechal. Dá se říct, že tři kola za sebou proti sobě bojovali meteorští a vzájemně se vyloučili ze hry. Krásného výsledku pak dosáhli i Mára s Péťou, kteří ve čtvrtfinále vypadli se stříbrným deblem, Drančák – Šelong.

Smíšené čtyřhře z našeho oddílu dominoval již zmíněný Mára Teller. Drančák – Lajdová nepřešli v osmifinále přes pár Bitman- Bášová. Další naše páry skončili většinou ve druhém kole.

Jako začátek sezóny byl tento turnaj úspěšný a příště to bude ještě lepší!

Kompletní výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=EBDD0657-6C66-48F2-A253-98760E1010BA&draw=13

Adéla Zimmerová