Dětský turnaj v Benátkách

23. 9. 2013

Turnaj mladých badmintonistů již po několikáté proběhl v Benátkách nad Jizerou. Soutěžilo se v kategoriích U9,U11.

Náš oddíl opět reprezentovalo  několik  mladých hráčů z radotínské základny. V kategorii U9  se turnaje zúčatnili Matyáš Pecka a Milan Kovář. Pro oba to jsou letos  první soutěžní zkušenosti , i přesto každý porazil alespon jednoho ze soupeřů. V konečné tabulce se umístili na 4. resp. 5. místě.

V kategorii U11 si z Benátek  naši hráči odvážejí dvě 3.místa zásluhou  Emy Staňkové a Dan Fursta. Ema po 2.místě v Teplicích si vedla dobře i v Benátkách , v boji o třetí místo porazila  oddílovou kolegyni Kláru Stehnovou . Dan vydřel vítězství o bronz a ukázal bojovného ducha.

Pro Karolinu Ledvinkovou a Olgu Soukupovou byl turnaj velmi těžký, nebot obě letos prvně hrají v kategorii U11 ,nicméně každá zkušenost je dobrá. Věřím,že příště  se již bude dařit  lépe.

Další možnost  změřit síly se soupeři budou mít hráči příští týden v Pardubicích.

Halka Bitmanová