1. GPC U13 -Vinoř

2. 10. 2013

Na svátek sv.Václava se konal první pražský postupový turnaj GP C U13 v pražské Vinoři. Za náš oddíl se zúčastnila poměrně početná skupina hráčů z obou našich žákovských větví. Z Radotína dorazilo 6 dívek a 3 chlapci, z Vinoře pak 1 dívka a 6 chlapců. Poprvé jsme dohromady vytvořili páry pro smíšenou čtyřhru. V této jediné disciplíně jsme nezískali žádnou medaily. Ze všech ostatních jsme brali bronz. Na lepší umístění naši hráči nedosáhli. Role favoritů dle očekávání splnili hráči Astry a Proseka. Dvojitý bronz – z dvouhry a čtyřhry si na vinořských kurtech vybojovali Katka Mikelová (Radotín) a Adam Bhuiyan (Vinoř). Ve dvouhře ho ještě získal vinořský Tomáš Patera. Ve čtyřhře dívek s Katkou pak Bára Ledvinková a Bára Kocourková, která nastoupila s hráčkou z Astry.Ve čtyřhře chlapců pak s Adamem bronz vybojoval Pepa Láska. Ostatní naši hráči se představili ve všech disciplínách v dobrém světle a všichni okusili vítězství v některém zápase. Někteří z nich získali své první body v kategorii U13. Kompletní výsledky jsou k dispozici na webových stránkách pořádající oddílu: http://www.badmintonprosek.cz/.

Alena Mikelová