Hradecký lev – Ivo hvězdou turnaje

7. 10. 2013

Letošního Hradeckého lva se zúčastnili pouze čtyři naši hráči – Pavel Drančák, Ivo Stoklas, Tereza Holečková a Adéla Zimmerová. Za největšího meteorského borce bych vyhlásila Iva, který si odvezl stříbro za singl a zlato z debla.

V Hradci se dařilo spíše našim klukům. Pája, který výjimečně hrál s Bětkou Bášovou mixa, se umístil na krásném zlatém místě, když ve finále celkem s přehledem porazili pár Skrčený – Erbenová. Další naše páry ve smíšené čtyřhře měly štěstí už méně a vypadly v první kole.

Ve dvouhře nás reprezentoval jen Ivo, který s přehledem došel až do finále – finálový zápas proti Svátovi, bohužel, skrečoval.

Ve čtyřhře můžeme ještě zmínit Páju, jehož partnerem pro tento turnaj se stal Gonda z Hradce. Kluci bojovali jako lvi, ale před dvojici Hohenberger – Dvořák nepřešli.

Čtyřhra žen nám losem taky nepřála. Terka se svou partnerkou dostaly „Superstarky“ z Mostu a moc si neškrtly. Adéla se svojí spoluhráčkou Romanou Čechovou skončily ve čtvrtfinále, kde se sešly s prvním nasazeným párem Vacková – Erbenová (zajímavá podívaná to rozhodně byla :D).

Klukům tedy gratuluju a doufám, že jako lvi budou bojovat i nadále.

Adéla Zimmerová