4.kolo 3.regionální ligy

5. 3. 2014

Jako klid před bouří by se dalo hodnotit 4. kolo naší 3.regio soutěže, i když jsme museli absolvovat hned tři utkání (Astra C, Benátky B, Jílové) za sebou, a ještě k tomu na Kladně.  Opět jsme museli oželet účast některých našich mladých hvězd (Veroniky, Matěje a Pavla), ale měli jsme zdatnou náhradu: Místo sluníčkové Veroniky s námi ochotně jela Tereza Stokl… vlastně Holečková a hlavně za náš tým poprvé v dlouhodobé historii nastoupil cizinec, a to hned  pořádnékladivo (né na čarodějnice, ale na soupeře) : Viktor Ševtcovz Ruských plání. Také na postu zdvojeného maskota jsme měli pořádnou posilu: kromě autora příspěvku ještě Adélu sen….Sestava tedy byla: Honza, Kuba, Mojma, Viktor, Adéla a Téra.

Největší překážkou v cestě za třemi povinnými vítězstvími se tak nakonec ukázala absence sportovní obuvi v tašce našeho čísla 1 – Honzy Machače.  Nejprve chtěl hrát ve své módníšlupičkou vycházkové obuvi, tak jsem mu raději nabídnul svéstaré adidasky (neplánoval jsem moc, že bych se musel klání na kolbišti aktivněji zúčastnit, proto jsem neměl sebou akční model….).  Na kladenských parketách ale držely jako voda na horkých kamnech, tak se po prohraném prvním setu raději vrátil ke svým lodičkám.  Pak ale hrozilo, že si je roztrhá a tak si půjčil starší yonexy od Adély sen..  V těch mu to ale také nešlo, tak musel  přijmout nabídku obuvi od Viktora. Ten ještě chudák musel půjčovat raketu Kubovi, kterému v oběmaraketách praskly výplety, to se ostatně stalo taky ještě Honzovi….

Ale popořádku: Díky výše zmíněným problémům s botama si asi nejvíc adrenalinu užil Honza – první dva zápasy na tři sety, proti Sopkovi z Benátek obracel po prohraném prvním setu utkání ve druhé sadě poměrem 27:25. Kuba měl problémy (tři sety) jen v prvním zápase s Astrou, Mojma taky jednou tři sety, taky s Astrou.  Takže MS samá vítězství. Tereza  prvnízápas s astřankou (asi  nervozita z prvního zápasu v legendárním týmu…) prohrála, druhý ale bez problémů vyhrála, Adéla potom také neunesla tíhu okamžiku a ve třetím setu dost jasně podlehla divoké Krotké Jílové….  První debl  (Machač-Klubal) s přehledem tři vítězství, druhý debl také (ale 2x bez soupeře…..). Holky se v prvním  zápase proti Astře hledaly (a nenašly),  zbylé dva duely ale bez problémů zvládly. V mixu ať nastoupila s Viktorem Terezie(1x)  neboAdelie(2x),  soupeř neměl šanci,  jen v několika málo setech si stihnul udělal více než deset bodů než definitivně padl.  Takže 6:2, 8:0 a 7:1, docela dobrý né?