Přehled připravovaných soustředění 2014

11. 3. 2014

Předběžná nabídka soustředění – letní prázdniny 2014 

6.- 12.7. 2014 kondiční Smržovka – pořádá p. Hnilica (radotínská větev našeho oddílu)

27.7.- 1.8. ozdravně  – kondiční Hrabětice, chata Slovanka – pořádá Cittová, Titěrová (vinořská větev našeho oddílu) – parta cca 20-30 dětí, kola, běhání po lese a v přírodě, turistika, na přání dětí jedeme znovu na chatu Slovanka u stejnojmenné rozhledny v Jizerských horách, navazujeme na loňskou povedenou akci, tak snad to vyjde i v roce 2014

28.7.- 1.8. p. Turoň akademie + dospělí kondiční ve Vinoři

– tady se nám tato dvě soustředění kryjí, na Slovance bohužel nebyl volný pozdější termín od 2.8., ale snad si každý něco vybere

11.- 15.8. p. Turoň akademie + dospělí herní ve Vinoři

17.- 23.8. Liberec – pořádá p. Hnilica, možno i s rodiči –  velké soustředění, více trenérů i dětí, zaměřené na hru v tělocvičně i fyzickou přípravu venku, ubytování na kolejích Technické univerzity, badminton v přilehlých halách – více info p. Hnilica z radotínské části oddílu (tel. 603261981)

26.- 29.8. Vinoř herní (Cittová, Vacková,Titěrová) – bude probíhat v naší vinořské tělocvičně, dopolední a odpolední fáze, oběd buď v restauracích po Vinoři nebo doma, spaní doma

Bližší informace o cenách a programu soustředění budou jednotliví trenéři postupně zveřejňovat, myslím, že někdy po jarních prázdninách.

Smržovka se vyřizovala již z kraje roku, nabídku jsem zveřejňovala již koncem roku 2013,  info poskytne p. Hnilica