5.kolo III.regionální ligy

2. 4. 2014

Tak už došlo i na nás, i když první dvě utkání tomu vůbec nenasvědčovala. Skoro není o čem psát, s Hamrem C jsme vyhráli 7:1, s Dobřichovicema 8:0, ani jeden zápas na tři sety.  Převaha našich hráčů a hráček byla taková, že měli problém snad jen s koncentrací.  Toto ukolébání se nám ovšem v dalším zápase poněkud vymstilo…..  Odjel jsem plnit rodičovské povinnosti,  tak část zodpovědnosti padá na mojí hlavu,  nominace šla totiž udělat určitě lépe….   Prostě v posledním utkání (s Prosekem C) jsme vyhráli jen pánské singly a jinak už nic…. Detaily zápasů viz níže od Adély, ale to už je asi teď jedno.  Byli jsme, až na Veroniku (ta by ale byla hodně platná!) vlastně kompletní (viz foto).  Byla moje blbost, že Terka hrála singla s Dobřichovicema (když ona chtěla taky jednou vyhrát…) a né s Prosekem…  A prvního debla měli hrát asi Honza s Viktorem.. Na sílu soupeře upozorňovala Adéla před prvním utkáním na podzim, ale když jsme vyhráli 6:2, tak jsme je teď trochu podcenili….
Postup ještě ani z daleka není ztracený, doufám, že nás tentokrát (6.4. na Kladně) Veronika  podpoří (snad si to Terka nebude vykládat špatně, moc nám pomohla i tak!), dobře to postavíme, Kladno zmastíme (Hamr D taky) a slavně postoupíme!

22.2.2014 078
Meteor x Prosek
Jak už náš patron Slávek výše zmínil, jedinými ukořistěnými zápasy pro náš oddíl byly dvouhry mužů. Honzík, Kuba i Mates potvrdili svoje místo nejlepších singlistů. Hůře na tom byly ostatní zápasy. Singl holek jsem byla nucena odehrát já, takže jsem přes svoje umírání nestihla sledovat, jak si vede Terka S Viktorem. Nicméně jsem prohrála na tři sety – fyzička a nedostatečná vyhranost se opět  projevily. Debl holek nám utekl jenom o kousek – tedy aspoň první set. Viktor nás sice skvěle povzbuzoval, ale i tak to nepomohlo. A debl kluků? Snažili jsme se…. Tedy hlavně Matýsek s Viktorem (tím nechci říct, že by se Kuba s Honzíkem flákali), kteří sebrali soupeřům aspoň jeden set a ve třetím setu bojovali jako lvi. Předvedli velkou sílu nervů, když se jim podařilo odvrátit ne jeden, ale hned několik mečbolů. Ovšem i to nestačilo na to, abychom podruhé Prosek porazili.