Badmintonový kroužek jel opět na Slovanku

19. 8. 2014

Už podruhé se na konci července konalo soustředění zaměřené na získání fyzické kondice. Opět jsme s dětmi z badmintonového kroužku vyrazili do Jizerských hor, na chatu Slovanka.

Na výletě Foto-Petra Cittová

Na výletě
Foto-Petra Cittová

Protože minulý rok se nám kondičně ozdravné soustředění v Jizerských horách líbilo, vyrazili jsme na konci července znova do chaty Slovanka, abychom si, s nadšenými dětmi z kroužku  badmintonu při ZŠ Vinoř, užili soustředění zaměřené na získání fyzické kondice v nádherném horském prostředí. Sportovců se letos sešlo dvacet, trenérky tři a měli jsme jednu podporu pro okolí chaty. Rakety všichni zcela správně nechali doma a místo toho si přivezli kola, která nás provázela každý den.

Aktivní i ve volném čase.  Foto-Petra Cittová

Aktivní i ve volném čase.
Foto-Petra Cittová

Chtěla bych tímto všechny účastníky soustředění moc a moc pochválit za vynikající cyklistické výkony, za nadšený přístup ke všem aktivitám a v neposlední řadě za velmi pěkné chování po celou dobu pobytu. V nadmořské výšce 820 m n. m. se sešla příjemná parta mladých nadšených sportovců a fajn kamarádů a strávili jsme společně pohodový necelý týden. Najezdili, naběhali a naskákali jsme v horách slušnou porci kilometrů.

Do druhého prázdninového měsíce tak všem doporučuji, aby i během něj neleželi v posteli a pokračovali v získávání fyzické kondice. Od září ji budou všichni potřebovat.

Na konci srpna čeká přihlášené děti ještě herní soustředění v naší vinořské tělocvičně!

Pravidelné tréninky poté začínáme již v pondělí 8.9.2014

Petra Cittová

Úpravy Martina Doskočilová