1.liga – hodnocení kapitána týmu Petra Hohenbergera

12. 10. 2014

O tomto víkendu naše B družstvo ve složení: Eva Titěrová, Martina Hobziková, Honza Machač, Petr Hohenberger, Mára Teller, Dean Brabec, Michal Hubáček , vycestovalo k utkání prvního kola celostátní ligy, skupina západ, do Mostu.

K prvnímu utkání jsme nastoupili proti SK Prosek. První body jsme si hned odnesli ze smíšené čtyřhry a čtyřhry mužů. V singlu holek nastoupila Martina Hobziková proti Zelinkové. Navzdory svému bojovnému výkonu, si bod připsal Prosek. Následně Honza porazil na tři sety Krajču. Tím jsme se dostali do vedení 3:1. Protihráč však utkání zdramatizoval vyhranou druhou čtyřhrou a druhou pánskou dvouhrou. Rozhodnutí tak přišlo v dámské čtyřhře a třetí dvouhře, ke které nastoupil Mára Teller. Po napínavých koncovkách setů se štěstí přiklonilo na naši stranu a v obou zápasech jsme dokázali zvítězit.

SK Prosek Praha – Sokol Radotín Meteor Praha B – 3:5

V druhém utkání jsme změřili síly s domácím týmem Super Stars Most.
Začali jsme opět vítězně – smíšenou čtyřhrou doplněnou o vítezství ve třetí dvouhře, kde za nás nastoupil Dean Brabec. Druhou čtyřhru jsme vyhráli bez boje. Slibné vedení 3:0 se nám bohužel nepodařilo přetavit ve vítězství. Po prohraných prvních dvou singlech a ženské dvouhře bylo srovnáno. Rozhodnutí tentokráte padlo na první čtyřhru, ve které nastoupil Mára Teller společně s Deanem Brabcem a opět na dámskou čtyřhru. V dámské čtyřhře to dlouho vypadalo na vítězství naší dvojice, avšak několik drobných chybiček v koncovce třetího setu rozhodlo o vítězství mosteckých děvčat. Nakonec se nám díky vítězství v první čtyřhře podařilo vybojovat remízu.

Super Stars Most – Sokol Radotín Meteor Praha B – 4:4

Petr Hohenberger, kapitán týmu