Medailové úspěchy Meteoru na u17

20. 10. 2014

V sobotu 18. 10. se na Hamru na GPC u17 našim mladým hráčům zadařilo. Obsadili medailová místa ve všech d:isciplínách. Pro příště jim už jen můžeme popřát, aby se jim dařilo alespoň tak dobře jako tentokrát a nebo aby měli to štěstí a obsadili místo druhých a třetích první místa.

Terka Typltová měla nejlepší skóre ze všech zúčastněných. Připsala si na konto hned dvě první místa. Nejen že zvítězila v mixu společně s Jonatánem Šerclem a vyhrála čtyřhru dívek společně s Adélou Vackovou, ale dokonce  se umístila na medailové příčce i ve dvouhře dívek – jako druhá.

Další nadějnou dívkou našeho oddílu je Adéla Vacková, ta se umístila s již zmiňovanou Terkou T. na prvním místě ve čtyřhře dívek a stejně jako její deblová spoluhráčka se umístila ve dvouhře dívek – třetí společně s Kristinou Zdražilovou a v mixu byla druhá s Lecianem z Astry.

Na třetím místě v mixu se umístil Pavel Synovec s Eliškou Chaloupkovou a stejně tak se mu dařilo i ve čtyřhře chlapců, kde byli s Jonatánem Šerclem druzí, a podobně dokázal pokořit téměř většinu soupeřů ve dvouhře chlapců. Zde se umístil třetí.

mad