Na druhém GPA u19 chyběly hvězdy

3. 11. 2014

Druhé GPA u19, které se odehrálo pod vedením Proseka ve Vinořské hale, bylo skvěle připravené avšak chyběly na něm „hvězdy“ jako například: Louda, Beran, Lajdová, Světničková, ani Švábíková nepřijela. To však dalo o to větší možnost hráčům, kteří se obvykle drží hned v závěsu a nimi.

Všichni zúčastnění předvedli své maximum a za to je chválíme. Dokonce i Michal Hubáček, který i přes to, že byl nemocný uhrál druhé místo ve dvouhře a uhájil dvě první místa z obou párových disciplín. Čtyřhru s Honzou Somerlíkem a smíšenou čtyřhru se Sabinou Milovou.

Dean Brabec měl ve dvouhře smůlu, protože není méně příjemný zápas, než narazit na svého deblového spoluhráče. Deana bohužel Honza Vorlík porazil a dostal se tak až na 3/4 místo. Kluci si to ale vynahradili v deblu, kde spolu skončili na 3/4 místě poté, co nedokázali přehrát následné vítěze Michala Hubáčka s Honzou Somerlíkem. V mixu se Deanovi podařilo s partnerkou probojovat do druhého kola.

Dalším úspěšným obhájcem oddílových barev byl Matěj Hubáček, který ačkoli je v nižší věkové kategorii, se probojoval i do GPA u19 a už jen za to mu patří gratulace. K tomu se probojoval do druhého kola ve dvouhře, dostal se do čtvrtfinále ve smíšené čtyřhře a naším Kubou Klubalem se mu podařilo umístit na 3/4 místě ve čtyřhře mužů.

Terka Holečková, jediná zástupkyně Meteoru v holčičích disciplínách, se v singlu ani v deblu neprobojovala ze základního kola. V mixu s Kubou Klubalem ale hráli pěkně, jen měli smůlu na los.