Víkendový PČOS ve Vinoři se povedl

16. 11. 2014

O víkendu se konaly přebory České obce sokolské. Ten pro kategorii u13 a u15 se odehrál ve Vinoři a pořádal ho náš oddíl.

Pro velký zájem jsme hráli ve skupinách a na dva sety do 15 bodů. Poté všichni postupovali do pavouka o pořadí, podle toho jak se umístili ve skupině. 

Z našich zúčastněných se dařilo hlavně chlapcům v kategorii u15 ve dvouhře i čtyřhře. Ve finále dvouhry se utkali naši kluci Tomáš Panocha a Adam Bhuiyan, zvítězil Tomáš. Oba kluci spolu hráli debla a tak nebylo divu, že vyhráli. 

V kategorii u13 dívky, se dařilo Katce Mikelové, která vyhrála dvouhru a čtyřhru s Emou Staňkovou, která byla ve dvouhře na 3.-4. místě. Na druhém místě ve čtyřhře se umístila naše Karolína Melíšková se spoluhráčkou z Nového Knína. Dále se v této kategorii dařilo našim Barborkám – Johnové a Březinové, ty byly ve dvouhře obě druhé ve skupině a ve čtyřhře spolu třetí ve skupině. 

Ovšem nikomu z našich se nestalo, že by nevyhrál alespoň nějaký zápas a k tomu moc gratulujeme. V takovém počtu dětí z celé České Republiky se každé vítězství počítá. 

Po organizační stránce se nám turnaj také vydařil, protože přes to, že jsme měli téměř 100 přihlášených dětí, jsme nedělní podvečer již všichni strávili doma.

Jen bych si pro příště přála, aby rodiče neodhlašovali děti z dalšího turnajového dne jen proto, že je to tam pro rodiče dlouhé a přes to, že jejich ratolesti by hrát chtěly.

Mad