Víkendové MČR vyhráli pošesté Bitman-Bášová

1. 2. 2015

V pátek se v Karviné rozehrálo Mistrovství České republiky dospělých. Našim zúčastněným  se dařilo.

Nejvíce nadějí jsme měli ve smíšené čtyřhře. Páry: Stoklas-Zelinková, Teller-Myšáková, Hošek-Křížková, Hubáček Mi.-Zychová, Drančák-Lajdová a Bitman-Bášová. Smíšené páry Hubáček a Hošek s partnerkami se probojovali z prvního kola, dál, už se však dostal jen Drančák s Lajdovou, kteří skončili třetí-čtvrtí a Bitman s Bášovou, kteří je porazili. Kuba Bitman s Bětkou Bášovou vyhráli titul mistrů již po šesté, je tedy vidět, že společné tréninky ať už doma nebo v zahraničí jim prospívají.

Po osmé vyhrál titul mistra republiky ve dvouhře mužů u nás hostující Petr Koukal. Stejně tak se dařilo i ostatním nasazeným, dvouhru žen vyhrála Kristína Gavnholt.

Ve čtyřhře mužů jsme měli páry Drančák-Janáček a Stoklas-Král,Hošek-Jelínek,Teller-Štika. Pájovi Drančákovi se s deblistou sice podařilo porazit někdejší mistry Rubáše a Sobotu, nicméně poté narazili na pozdější mistry, pár Kohoutek-Světnička. V dámském deblu jsme měli jen jedno zastoupení a to pár Bášová-Fuchsová, holky postupily z prvního kola, pak už bohužel nestačily na pár Pilařová-Pilařová. Vítězkami se stal pár Černá-Milisová.

Všem ať už na medailových příčkách, nebo bez medailí gratulujeme! Letos jsme měli krásné zastoupení našich hráčů na MČR, jen nějaké další holky si musíme vychovat. 🙂

 

mad, foto: J.Rubáš