Jdeme do čtvrtfinále Play off!

10. 2. 2015

V letošní sezoně se nám v extralize daří a po skončení první části turnajů jsme na třetím místě. Dostali jsme se tak do čtvrtfinále Play Off extraligy, které se bude konat 21.2.2015 ve Vinořské tělocvičně od 11 hodin.

Přijďte podpořit naše oddílové mistry republiky: Jakuba Bitmana, Alžbětu Bášovou, Pavla Drančáka a nebo Petra Koukala, ať se nejen jim, ale celému týmu na domácí půdě podaří porazit Astru a probojovat se tak do finále Play Off.

Finálové zápasy Play Off extraligy bude pořádat také náš oddíl a budou se tedy již po několikáté odehrávat ve Vinoři. Zatím se náš oddíl vždy účastnil finálových zápasů na domácí půdě a letos bychom chtěli zabojovat o cennější kov, než je bronz.

Proto neváhejte, nalaďte hlasivky a přijďte nás v sobotu 21.2. podpořit.

Kompletní výsledky první části extraligy. 

mad