Ve čtvrtfinále Play off jsme porazili Astru

21. 2. 2015

Sobotní čtvrtfinále jsme vyhráli. Hrálo se na domácí půdě a i přes velkou převahu „astráckých“ fanoušků, jsme Astru porazili 7:1.

Turnaj jsme rozehráli prvním singlem mužů a mixem. V mixu nastoupila čerstvě nejlepší mixerka České republiky Alžběta Bášová a spolu s Pavlem Drančákem udolali soupeře na dva sety. Ještě lépe si vedl Petr Koukal, který svému soupeři, Janu Hubáčkovi, nedovolil uhrát ani deset bodů, ani v jednom setu.

Pavel Drančák a Alžběta Bášová

Skvěle si vedla také Domča Koukalová, která porazila mladou Magdu Lajdovou 21:7 a 21:4. Kuba Bitman, měl ve své dvouhře jednu slabou chvilku, ale přesto zápas dokázal vyhrát na dva sety a připsat tak Meteoru již čtvrtý bod ze čtyř zápasů. Pak se na chvíli prokázala velká převaha astráckých fanoušků. Ti po, pro nás v dobře rozehrané čtyřhře žen, podpořili své hráčky natolik, že v druhém setu doslova utrápily naší Domču s Bětkou a set skončil 28:30 pro Astru, třetí, rozhodující, set bojovaly obě strany, ale naše holky udělaly spoustu nevynucených chyb. Ve stejnou chvíli hrál na druhém kurtě Ivo Stoklas, ten měl za soupeře Jakuba Zahrádku a po prvním prohraném setu zabojoval a vyhrál 2:1 na sety.

Zápas Petra a Petra :)

Zápas Petra a Petra 🙂

Posledními zápasy byla čtyřhra mužů, kde nastoupil Pavel Drančák a Jakub Bitman a druhá čtyřhra mužů. Zde nastoupila dvojice Petr a Petr, Koukal a Hošek. Kluci první set vyhráli bez problému a v druhém z počátku prohrávali, při stavu 13:13 se nám roztrhl koberec a tak jsme zápas posunuli na vedlejší kurt, kde naši nakonec vyhráli. To se dá odůvodnit jednoduše, nějaký fanoušek na druhé straně tělocvičny  prostě chtěl vidět Petra Koukala zblízka a tak moc si to přál, až to vyšlo :))).

Velká gratulace celému našemu týmu a držím palce do semifinále Play Off, které hrajeme 11. a 12. 4. opět ve Vinoři.