Jedna rychlovka na závěr aneb šesté kolo 3. regionální ligy

22. 3. 2015

21.3.2015 se náš tým „D“ sešel k závěrečnému kolu na Hamru v sestavě: Mates Hubáček, Kuba Klubal, Pája Synovec, Marťas Kondr, Verča Slunéčková a Adéla Zimmerová. Měli jsme se nejdříve utkat s týmem Kladna a posléze Hamru „C“. Vyhlídky na postup do 2.ligy se nám, bohužel, už dříve rozplynuly v dáli, protože jsme skoro na každé kolo měli problém sestavit „zdravý“ tým nebo vůbec nějaký tým. Po minulém kole jsme se drželi v těsném závěsu za prvním Prosekem, tak ještě uvidíme, co přinesl tento den – zda jsme si udrželi druhou příčku, stal se zázrak a Proseku se nedařilo nebo jsme naopak ještě klesli…

První utkání bylo bezproblémové a my vyhráli 8:0. Nikdo neměl větší problémy… Možná jen delší dobu nehrající Martin a Verča než se rozkoukali na kurtu :D. Ale navzdory všemu jsme byli více než úspěšní. Martin dokonce dostal slinu a proti Hamru chtěl jít na singla!

V dalším utkání jsme se museli přece jen více snažit, přesto jsme ztratili pouze jediný zápas a to dámského singla. Na Verče se podepsala dlouhá nepřítomnost na kurtě a ke konci už jí docházel dech. I tak jsme poměrně s přehledem zvítězili 7:1. Kluci sem tam proškolili nějaké mladší chlapce a dokonce za to byli okřiknuti (Kuba) :D. vše se stihlo odehrát do 12:00 hodin – výjimečně, takže přeji všem krásný zbytek víkendu!

Snad se nám do nové sezóny zadaří více a budeme mít zase tak skvělý tým jako letos J.