Memoriál Petra Sima

5. 5. 2015

Poslední dubnový víkend se v Liberci konal již tradiční Memoriál Petra Sima.

Z našich se účastnili: Michal Hubáček, Matěj Hubáček, Jakub Bitman, Ivo Stoklas, Pavel Drančák, Jakub Klubal, Dean Brabec, Jan Machač, Tereza Holečková, Kristína Zdražilová, Alžběta Bášová a Adéla Zimmerová.

Ve smíšené čtyřhře se z našich nikdo nedostal dál než na 5/8 místo. Zato v mužské dvouhře se naši mladí celkem dobře poprali se svými soupeři, minimálně jednu výhru má na kontě Jakub Klubal, Jan Machač, Dean Brabec a Ivo Stoklas si vybojoval dokonce 3/4 místo, tady ho porazil Valenta.

Ve dvouhře žen za nás nastoupily jen Kristína Zdražilová a Tereza Holečková, obě holky se probojovaly pavoukem skrze jednu soupeřku.

Nejzajímavější to bylo ve čtyřhře mužů, kde na sebe v horní části pavouka narazili naši muži a navzájem se tak povyhazovali. První nasazený pár Stoklas/Král vyřadil Michal Hubáček s Loudou, kluky v postupu do finále zastavil opět náš pár – Bitman/Drančák. Kuba Bitman s Pavlem Drančákem vyhráli i finále a odneli si domu zlato.

Obdobná situace nastala v dámské čtyřhře, kde pár Zimmerová/Hejdrychová vyřadil pár Bášová/Fuchsová. Bětka s Michaelou vybojovaly zlato, když na tři sety porazili pár Kurzová/Zychová. Pomstily se tak holkám z Astry za porážku Terky Holečkové s Mikuláškovou.

mad/ilustrační foto