MČR U17-dva bronzy pro Matěje Hubáčka!!!

12. 5. 2015

O víkendu proběhlo v Hradci Králové Mistrovství ČR kategorie U17. Náš oddíl reprezentovali čtyři hráči: Matěj Hubáček, Pavel Synovec, Tereza Typltová a Adéla Vacková. Na turnaj jsme jeli pro medaile i zkušenosti.

Všichni naši hráči reprezentovali skvěle, bojovali a vybojovali menší i větší vítězství. Skvělé jsou dva bronzy Matěje (jednu medaili už má z MČR U19!), čímž splnil cíl. Medaile vybojoval v obou párových disciplinách po boku Aubuse a Fuchsové. V boji o cennější kovy se mu ve všech disciplínách postavil do cesty křemežský Petr Beran, který je zatím nad jeho síly. Přesto věřím, že nám Mates přinese ještě spoustu úspěchů a radosti. Výborné dělené 5. místo v mixu vybojovala Áďa spolu s Jirkou Vajsejtlem, když cestou turnajovým pavoukem dokázali porazit i nasazenou dvojici Bureš, Srncová. Všichni naši hráči dokázali na turnaji vyhrát aspoň jeden zápas, Áďa s Terkou odehrály vyrovnaný zápas s nasazeným párem a hlavně všichni bojovali naplno a dělali čest našemu oddílu.

Patří jim moje poděkování za příjemný víkend, za vzornou reprezentaci klubu a MT Badminton Academy! Je skvělé vědět, že náš oddíl letos získal medaile téměř ve všech kategoriích (U15, U17, U19, dospělých) a navíc medaili z MČR družstev dorostu. Myslím, že zažíváme výbornou sezónu! Jen dál pokračovat v dobré práci, pořád se zlepšovat a hlavně maximálně podporovat ty nejpracovitější a nejúspěšnější!

Dvouhra: 5. Matěj Hubáček, 9. Pavel Synovec

9. Tereza Typltová, 9. Adéla Vacková

Čtyřhra: 3. Hubáček-Aubus, 9. Synovec-Ryba, 9. Vacková-Typltová

Mix: 3. Hubáček-Fuchsová, 5. Vajsejtl-Vacková, 9.Synovec-Typltová

 

M.Turoň