BRONZOVÁ RADOST našich nejmladších žáků v kategorii U11

21. 5. 2015

Přestože kategorie U11 nepatří v oficiálním badmintonovém hodnocení mezi kategorie soutěžní, ani zde nejsou svěřenci našeho klubu pozadu. V neoficiálním Přeboru družstev Prahy a středočeského kraje, který se odehrál jako jednorázový turnaj v neděli 26.4.2015 v Radotíně obsadilo družstvo nejmladších ve složení Kuba Kučera, Bára Johnová, David Řepa (kroužek při ZŠ Vinoř) a Lucka Paterová (MT Academy) zasloužené 3. místo a přivezlo si krásný pohár. Celkem se mezi 16 družstvy zúčastnilo celkem 6 týmů z našeho oddílu (2 z Vinoře a 4 z Radotína)!

V kategorii u11 se daří jak Radotínské tak Vinořské části oddílu

V kategorii u11 se daří jak Radotínské tak Vinořské části oddílu

Výsledky:

1. KLADNO

2. PROSEK A

3. VINOŘ (SO RADMET)

4. RADOTÍN B (SO RADMET)

5.-6. HAMR A

5.-6. ASTRA A

7.-8. RADOTÍN A ( SO RADMET)

7.-8. BENÁTKY

9. ASTRA B

10. HOŘOVICE

11. RADOTÍN C (SO RADMET)

12. PROSEK B

13. SPOJE

14. VINOŘ RADOTÍN (SO RADMET)

15. RADOTÍN D (SO RADMET)

16. HAMR B

Je vidět, že dětská základna je bohatá, což je pro budoucnost oddílu jen dobře. Přeji všem hodně úspěchů a radosti z badmintonu i do dalších let.

Za trenérský tým Cittová-Titěrová z Vinoře a Hnilica-Bitmanová-Mikelová z Radotína

Petra Cittová