PRACUJEME DOBŘE S MLÁDEŽÍ, JSME DRUZÍ NEJLEPŠÍ V REPUBLICE!!!

7. 8. 2015

V průběhu července zveřejnil ČBaS žebříček nejúspěšnějších klubů v práci s mládeží. Náš oddíl se umístil na skvělém druhém místě! Po předloňském 12. a loňském 5.místu jde o další potvrzení toho, že se nám momentálně práce daří. A v neposlední řadě toho, že i při někdy trochu matoucí organizační struktuře přípravy v klubu, může vše dobře fungovat! Jde o dobrý vzkaz všem dětem, hráčům a rodičům, že náš klub je dobrá volba.

I přes tento skvělý počin to vypadá, že celý úspěch opět zůstane bez povšimnutí (tady máme stále velké rezervy!), proto mi dovolte, abych alespoň za sebe pogratuloval nám všem meteorským a radotínským trenérům mládeže, kteří se na něm podíleli!!! Gratulace patří i hráčům, protože tím úspěchem jsou oni!!!

Mějte hezké léto a ať se vydaří příprava na další sezónu

Michal Turoň