Turnaj U9, U10, U11 na Kladně

22. 11. 2015

Na Kladně se uskutečnil turnaj badmintonových nadějí, kategorie U9,U10,U11. Startovali i hráči našeho oddílu .

V kategorii U10 startovali z našeho oddílu Lucie Sommerová, Paterová a Sebastian Janíček, dále dívky z Hořovic, Liberce, Benátek nad Jizerou, Ústí nad Labem , Mostu a Kladna. Obě Lucky své skupiny vyhrály a nakonec se střetly až ve finále. Lucka Sommerová ve finále nestačila na svou jmenovkyni L.Paterovou a Sebastian Janíček se umístil na krásném 3. místě.

V kategorii U11 dívky byla zřejmě vzhledem k souběžně probíhajícímu přeboru Prahy účast slabší, hrála se jen jedna sedmičlenná skupina. V této kategorii zvítězila Helenka Chvalová, která porazila soupeřky rozdílem třídy a  měla možnost si v klidu vyzkoušet techniky z tréninku. V kategorii Dívky U9 Janička Hnilicová bojovala, ale především sbírala zkušenosti do dalších turnajů. Z chlapců do Kladna vyrazil pouze Prokop Šetelík a obsadil pěkné 4.místo.

Gratulujeme!