Titul je doma!

24. 4. 2016

Po skvělé základní části, kdy se Meteor umístil v konečné tabulce na prvním místě, potvrdil roli favorita celé extraligy a víkend iBod a Tesing finále play-off extraligy v badmintonu 2016 bravurně zvládnul.

V semifinálovém utkání proti SK Badminton Český Krumlov Meteor nezaváhal a vyhrál 6:0. Následující den se postavil obhájci titulu z BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou. Benátky jsou odvěkým rivalem Meteoru, proto se čekalo emočně i herně vyrovnané utkání. O to větší překvapení bylo, když Meteor vyhrál vyrovnaný mix, který družstvo famózně ,,nakopnul“ . Stav byl dokonce 4:1 a Meteoru zbýval přidat poslední bod. Tento mistrovský bod přidal Michal Rogalski, který ve fantastickém zápase porazil benáteckého Adriana Dziolka, a mohlo se začít slavit.

Po 7 letech zůstal titul Mistra ČR v soutěži družstev doma! Poděkování patří celému týmu, který statoval ve složení vedoucí Ondřej Lubas, trenéři Michal Turoň a Lukáš Klačanský, hráči Jakub Bitman, Pavel Drančák, Petr Hošek, Michal Rogalski, Mateusz Dubowski, Michaela Fuchsová, Alžběta Bášová, Dominika Koukalová.

PS: A poháru to v meťáku fakt moc sluší! 😉

Kačka Hejdrychová