1.kolo smíšených družstev U15

8. 1. 2017

Účastníci :

1. SK Prosek Praha B                                        6. Hamr Praha A

2. Astra ZM Praha                                             7. TJ Spoje Praha

3. BK Arion Praha                                              8. SK Prosek Praha A

4. So Radotín Meteor A                                     9. So Radotín Meteor C

5. So Radotín Meteor B                                     10. Hamr Praha B

Výsledky:

So MET Rad A : TJ SPoje 6:1    So MET Rad A : So MEt Rad C 6:1    So MET Rad A : ASTRA 5:2

So Met Rad B : Hamr A 1:6      So Met Rad B : SK PRosek A 0:7        So Met Rad B : HAMR B 7:0

So Met Rad C : Astra 3:4           So Met Rad C : So Met Rad A 1:6       So Met Rad C : HAMR A 1:6

První kolo soutěže smíšených družstev kategorie U15 se uskutečnil na ASTŘE. Provázené krásným zimním dnem bojovaly všechny tři naše týmy o body do týmové soutěže.

Podle předpokladů A tým, jehož jasným cílem je postup na MČR,  zvítězil ve všech třech utkáních, i když měl na úvod soupeře přeci jen lehčí a tak by zde ztráta bodu byla zklamáním. Tým bez Emy Stankové / domluvili jsme se, že půjde hrát  turnaj jednotlivců U19 vzhledem k tomu ,že podle rozlosování byly soupeři přeci jen slabší/ držel pohromadě a vzájemnou podporou si veze ze Zahradního Města 6  bodů.

Druhý tým měl přeci jen o porovnání silnější první dva soupeře, a to hned jednoho z favoritů , tým Prosek A, který navíc posílil o V. Erharta z ASTRY. Celé družstvo bojovalo, drželo a odměnou mu bylo vítězství v posledním utkání s týmem HAMR B.

Mladý tým C tvořený výhradně hráči ještě kategorie U13 , jemuž chyběl tentokrát Petr Hnilica, jsme do soutěže přihlásili hlavně z důvodu sbírání zkušeností v zápasech se staršími hráči.  Což taky i dnešní den ukázal, že právě to bude pro tyto mladé hráče velkým přínosem. Přesto, že ve dvou utkáních nastoupili proti favoritům celé soutěže, se staršími všichni bojovali o každý bod a až na výjimky opravdu uhráli to , co se od nich čekalo.  S Astrou těsná porážka 3:4 sice mrzela, nicméně věřím, že s Petrem by tento tým porazili.

Další kolo se hraje na konci  února.