Béčko vyhrálo 1.ligu!

21. 3. 2017

Naše družstvo „B“ tento víkend úspěšně dotáhlo vítězné tažení 1. ligou (skupina západ) a zvítězilo. Celou soutěží prošlo bez porážky, když 9x vyhrálo a jednou remizovalo. Za naším družstvem skončil na druhém místě Liberec a třetí příčku obsadila Astra ZMZ „B“. Tímto vítězstvím se béčko také kvalifikovalo do baráže o extraligu.

Hodnocení kapitána:

Dean: Ze začátku byl na prvním singlu trošku za otloukánka, ale postupně se stále zlepšoval a v nadstavbové části přinesl velice důležité body, když dvakrát porazil Lukáše Kurze a dokázal si, že i na jedničce může vyhrávat.

Jakub: Všechny své zápasy příkladně odbojoval a většinou je dotáhl do vítězného konce. Důležité body přidával i v deblech. Navíc nám zajistil zanícené fanoušky, kteří nás celou sezónu skvěle podporovali.

Mára: Velká jistota našeho družstva. 100% úspěšnost na 3 singlu a k tomu většinou přidal i vítězného debla. Naše klidná, ale mocná síla 😊.

Mates: Důležité úvodní mixy s Hankou zvládal i přes svoje mládí s přehledem a na prvním deblu přidal také hodně důležitých bodů. Začíná na něm být vidět, že má našlápnuto do vyšších pater.

Honza: Je celkem úsměvné, že když jsem s Meteorem vyhrál svůj první titul (1996), tak Dean s Matějem ještě nebyli na světě 😊, ale myslím, že jsem kromě zkušeností také nějaké důležité deblové body přidal.

Evča: Klobouk dolu, jak bez řečí přijala roli singlistky a bojovala s výrazně mladšími soupeřkami. I když byla z minulých sezón zvyklá na výrazně vyšší úspěšnost, tak v okamžiku, kdy to tým potřeboval (rozhodující zápas s Libercem) zmobilizovala všechny síly a potřebný bod přinesla. S Hankou přidávali také pravidelně body deblu.

Hanka: Její zápasy (mix s Matesem a debl s Evčou) byly vždy ty, které jsme před zápasem počítali jako body pro nás a většinou to Hanka také na kurtě potvrdila. Právě debl s Evčou v posledním zápase byl ten bod, který definitivně potvrdil naše vítězství.

Hurá na baráž!!!