Víkend na kurtech ve výsledcích

29. 3. 2017

O víkendu 25.-26.3. proběhlo několik mládežnických turnajů oblastní urovně a naši hráči o sobě dali vědět.

V sobotu na Hamru se uskutečnil již tradiční turnaj U9-13. Z Braníka si hráči našeho oddílu odvážejí  celkem 6 medailí.
Naši benjamínci získali 1. a 2. místo. Vítězem turnaje U11 se stal Filip Titěra /syn naší dlouholeté úspěšné hráčky Evy Titěrové-Brožové/ . V kategorii U9 obsadila  Jana Hnilicová o jeden prohraný míč 2. místo. Další zlato vybojovala Lucka Vyšehradská v kategorii U13.  Dobře si vedli kluci v kategorii U13, když obsadili všechny tři pozice na stupních vítězů. Zvítězil Tomáš Bláha a druhé  místo obsadil Jára Karban a třetí místo si odvází Milan Kovář.

V neděli pak proběhl otevřený GPC U13  na Kladně. Zde si nejlépe vedla dvojčata Adéla a Klára Klímovi, které zvítězili ve čtyřhře. Dařilo se i Báře  Bursové, která si odvezla druhé místo ve dvouhře i čtyřhře. Na 3.místě se ještě umístíli Helča Chvalová ve dvouhře a společně s Luckou Sommerovou ve čtyřhře a Jára Karban s Markem Jonášem ve čtyřhře.