2.GPC U15 Praha Vinoř

23. 5. 2017

Postupy na GP A U15

 

Na druhé celostátní měření sil v kategorii U15 se kromě Emy Staňkové a Tomáše Patery probojovalo z oblastního GPC několik našich hráčů. Ve všech kategoriích jsme měli zástupce ve finále, v chlapeckých dvouhrách  a v mixu se jednalo o čistě radotínskou záležitost. Turnaj potvrdil, že nám dorostla větší skupina hráčů, která snese celostátní měřítko.

Ve dvouhře chlapců obsadil Vojta Havlík 3. místo, Petr Nejedlý 2.místo a Dan Fürst potvrdil očekávání a finále vyhrál. Ve dvouhře dívek Bára Březinová nestačila ve finále na vítězku Šilhavou z Hamru. Stejné místo  a stříbrnou medaili uhrála společně s Barčou Johnovou ve čtyřhře, když nestačily na hamerskou dvojici.

Ve čtyřhře chlapců a v  mixu si možnost bojovat o postup zajistili jenom  hráči našeho oddílu. Ve čtyřhře chlapců si vítězství  a postup na turnaj GP A  uhráli Tomáš Patera s Matoušem Listopadem, kteří ve finále zvítězili  nad Vojtou Frantou a Vojtou Havlíkem. V mixu se z vítězství radovali Petr Nejedlý s Barčou Johnovou, když porazili  Dana Fürsta s Natáli Starou (Radonice).

Celostátní turnaj hostí Podolí u Brna již tuto sobotu – 27.5. Věříme, že početné skupině našich hráčů se bude dařit a nějaké umístění na bedně si přivezou.

Účastníci 2.GPA : Ema Staňková, Bára Březinová, Bára Johnová, Dan Fürst, Tomáš Patera, Petr Nejedlý, Matouš Listopad