Naši mladí hráči si vedli úspěšně

14. 1. 2018

Komentář k náhledovému  obrázku- jak se dá  dá zkomolit název našeho krásného sportu ukazuje reprezentantka nejmladšího českého výběru Bára Bursová.

 

 

I tento víkend se konalo několik turnajů za účasti našich nejmladších.

V Praze proběhl 1. GPC U13.   Své nasazení potvrdil a postup na 1.GPA si vybojoval Jonáš Marek ve dvouhře. Na stupně vítězů se probojoval i v deblu společně s Sebastiánem Janíčkem a v mixu s Luckou Sommerovou, když shodně obsadili třetí místo.

Bronz si dále vybojovali v deblech  i Kristián Hašek , Filip Titěra  a Lucka Sommerová s Petrou Kropáčovou.

Jonáš tak doplní Báru Bursovou, která má přímý postup, za 14 dní na prvním celostátním turnaje kategorie A v Brně Podolí. Budeme držet palce.

Úspěšně si vedla  Bára Bursová. Jako členka nejmladšího republikového výběru se  společně s dalšími sedmi hráči zúčastnila a úspěšně reprezentovala jak naší republiku, tak náš oddíl na turnaje Nation to Nation v madarské Pecsi.

Deset týmů od pátku do neděle bojovalo na tradičním turnaji nejmladších. Náš tým opět potvrdil, že v mladších mládežnických kategoriích držíme s těmi nejlepšími krok. Družstvo nakonec obsadilo třetí místo a získalo tak bronz. K úspěšeném vystoupení přispěla i Bára svými vítěznými body.

 

Rovněž se rozjela soutěž smíšených družstev U15. První kolo proběhlo v hale SK Prosek.V něm máme letos dva týmy. Náš tým A nezavahál a proti přeci jen o něco lehčích soupeřům ztratil pouze jeden zápas. To tým B měl hned na úvod soupeře nejtěžší. I tak si hráči vedli dobře a proti daleko zkušenějším soupeřům bojovali a  nedali kůže lacino.  I přesto, že svá utkání nevyhráli, je potřeba všechcny pochválit.  Vyzdvihla bych zejména výkony Aničky Vávrové, která protí jedničkám týmů opravdu zabojovala a dobré výkony nakonec korunovala i ziskem cenného vítězství v utkání s Astrou A.  V deblu další posun prokázali Adéla s Klárou Klímovou.

Výsledky a fotky z Proseka.

http://tomuscz.rajce.idnes.cz/Druzstva_U15_-_1._kolo%2C_leden_2018%2C_Prosek/