Poděkování Ondřeje Lubase za Finále play-off!

19. 4. 2018

Vážení badmintonoví příznivci,
 
dovolte mi, abych touto cestou z pozice ředitele turnaje vyjádřil svůj dík Českému badmintonovému svazu za podporu Finále play-off badmintonové extraligy, které se o uplynulém víkendu uskutečnilo v Praze Vinoři.

Podpory svazu si vážíme a je naším velkým zájmem, aby se vyvrcholení extraligové sezony i nadále konalo u nás ve Vinoři a aby šlo o co nejreprezentativnější akci.

Z pozice šéfa organizačního týmu bych chtěl poděkovat všem svým spolupracovníkům, kteří při přípravě turnaje ukázali velkou míru trpělivosti, pečlivosti a obětavosti. Připravit Finále play-off tak, aby se během celého víkendu nic nezadrhlo a hráči i diváci se v hale cítili pohodlně, vyžaduje opravdu mnoho mravenčí práce.

Proto děkuji i všem dobrovolníkům, kteří přiložili ruku k dílu před, v průběhu i po turnaji.

Z pozice vedoucího jednoho z účastníků finálového turnaje Sokola Meteor Praha Radotín bych chtěl poděkovat soupeřům včetně odvěkých rivalů z Benátek. Mám velkou radost z toho, že se letošní Finále odehrálo naprosto korektně a fér. 
 
Stejný dík patří i fanouškům, kteří pomohli v hale vytvořit atmosféru důstojnou vyvrcholení extraligového ročníku.
 
A jako badmintonový nadšenec děkuji také všem hráčům, kteří se během víkendu představili na kurtech. Myslím, že šlo o jedno z nejpohlednějších play-off za dlouhou dobu a díky zahraničním hvězdám všech týmů jsem přesvědčen, že toto Finále play-off bylo zatím nejkvalitnější.
 
Takže – díky!
Ondřej Lubas,
ředitel Finále play-off badmintonové extraligy,
předseda klubu Sokol Meteor Praha Radotín
zdroj: czechbadminton.cz