GPB U15 v Radotíně

16. 9. 2018

 

O víkendu proběhl v Radotíně další celostátní turnaj – tentokrát kategorie U15. Pořadatelem byl domácí oddíl TJ Sokol Radotín. Tímto děkujeme všem, kteří se na turnaji organizačně podíleli.

Sjela se prakticky celá špička této věkové kategorie.

Naše barvy hájili – Bára Johnová, Anna Vávrová, Helena Chvalová, Adéla a Klára Klímová, Tomáš Bláha, Petr Hnilica, Adam Král, Milan Kovář, Jakub Kučera a Štěpán Schroetter

Naši hráči tentokrát odjeli bez medailového umístění. Nejlépe se umístila Bára Johnová ve čtyřhře , která společně s E. Bílkovou z Hamru prohrála v boji o postup mezi nejlepší čtyři s druhými nasazenými hráčkami.

Do šestnáctky se probojovali – Tomáš Bláha a Bára Johnová ve dvouhře, společně pak i v mixu, v deblech pak rovněž Tomáš s Petrem Hnilicou, dvojčata Klímovi a Helča Chvalová s Aničkou Vávrovou.

Přetože tentokrát nikdo z hráčů nedosáhl na medaili, všichni bojovali a snažili se proti vesměs starším a o hlavu větší soupeřům bojovat o co  nejlepší výsledek. Většina hráčů zůstává v kategorii i příští rok a z tohoto pohledu můžeme být optimisty.

Výsledky na www.tournamentsoftware:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=EB2CF7DD-F924-4658-BFFD-47E2C881C753&d=20180916