GPC open U13, U15, U17 a U19 – čtyřhry

8. 10. 2018

V sobotu 6. října se ve sportovním areálu Hamr – Braník konal deblový turnaj pro kategorie U13 až U19. Skrze všechny kategorie Sokol Meteor Praha Radotín sbíral medaile. Začínáme opět u nejmladších.

V kategorii U13 se ve smíšené čtyřhře na 3. místě umístil Filip Titěra, který startoval společně s proseckou Klárou Kučerovou. Titěra přidal ještě stříbrnou medaili společně s Kristianem Haškem ve čtyřhře chlapců. Jana Hnilicová s Kristýnou Kocmanovou úspěchy kluků nenapodobily, a to když jim ve všech zápasech chybělo trochu toho štěstí v koncovkách, snad to vyjde příště.

V kategorii U15 SoMetRad zastupovaly pouze sestry Klímovy. Kláře s Adélou se podařila získat stříbrná medaile.

Mezi hráči do sedmnácti let byla odehrána pouze smíšené čtyřhra, ve které proti sobě ve finálovém zápasu nastoupil pár Petr Nejedlý, Bára Johnová a Daniel Fürst s hamerskou Klárou Šilhavou. Druzí jmenovaní byli nakonec úspěšnější a vyhráli dvakrát 21:16.

V nejvyšší kategorii hráči SoMetRadu získali také několik pěkných umístění. Smíšená čtyřhra byla čistě v držení našich hráčů, 1. místo získal pár Havlík, Březinová, druzí skončili Patera s Vyšehradskou a na třetím místě se umístili Listopad s Mathieu.

Ve čtyřhře chlapců se na prvních dvou místech umístily opět naše páry, kdy Nejedlý s Fürstem porazili Frantu s Havlíkem poměrem 21:12 a 21:7.

Ve čtyřhře dívek se na druhém místě umístily Johnová s Březinovou, když nestačily na sestry Šilhavé 21:15 a 21:14. Bronz ještě brala Kristýna Melíšková hrající s radonickou Čermákovou. Ty porazily meteorský pár Vyšehradská- Mathieu 21:14, 18:21 a 21:11.

 

Výsledky k nalezení zde.