Postupy na MČR U 13

12. 11. 2018

Česky Krumlov bude o víkendu 17.-18.11. hostit hráče nejmladší věkové kategorie na jejich letošním mistrovství republiky. Náš oddíl bude mít několikanásobné zastoupení.  Přímý postup nikdo neměl, a tak si hráči museli účast vybojovat v kvalifikačním turnaji v neděli na Astře.

Největšího úspěchu a též největším překvapením je vítězství  nejmladších – Filipa Titěry a Kristiána Haška- v deblu chlapců. Ti svým bojovným výkonem šokovali všechny v hale a přehráli nasazené a o hlavu větší soupeře. Tím si zajistili postup na svoje první MČR.

Další výhru a cestu do Krumlova vybojoval pár S. Janíček/ L. Paterová po vítězství ve smíšené čtyřhře. Posledním postupujícím je Jonáš Marek, který sice ve finále dvouhry prohrál, ale i tak si postup druhým místem vybojoval.

Na stupních vítězů skončil ještě mix K. Hašek / P. Kropáčová, kteří se drželi naději na vítězství, když velmi vzdorovali pozdějším vítězům.

Druhé místo si dále vybojovaly Petra Kropáčová spolu s Luckou Sommerova v deblu.

Lucka Paterová získala ve dvouhře dívek bronzovou medaili.

Turnaje se celkem  zúčastnilo patnáct hráčů našeho oddílu.

Všem děkujeme za krásné bojovné výkony , postupujícím gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v Krumlově.

Výsledky turnaje naleznete zde.