O pohár předsedy ZpčBaS: Knaislová má kompletní sadu medailí, Hnilica a Karban dvě zlata

4. 1. 2019

Jedním z posledních turnajů roku 2018 byla v neděli 16.12. 2018 již tradiční událost konaná na půdě Plzeňského kraje. O pohár předsedy ZpčBaS vyjeli soupeřit i 4 naši hráči a hráčky kategorie do patnácti let. A výprava to byla úspěšná s finálním skóre osmi medailí.

Ella Knaislová si domů dovezla kompletní sadu cenný kovů. Společně s Jardou Karbanem zvítězili ve smíšené čtyřhře. S další SoMetRad hráčkou Helenou Chvalovou získaly stříbrné medaile ve čtyřhře dívek. Bronzovou „placku“ pak Ella uhrála ve dvouhře dívek, kdy v semifinále nestačila hamerské Kateřině Koliášové ve dvou těsných koncovkách 22:20 a 24:22.

Petr Hnilica zvítězil bez ztráty setu ve dvouhře chlapců. Druhé zlato přidal společně s Jardou ve čtyřhře chlapců, když ve finále porazili nasazené jedničky Havránka s Urbanem 24:22 a 21:13.

Díky součtu bodů za všechna umístění si Ella Knaislová mimo medailí mohla také připsat celkové prvenství jako nejúspěšnější hráčka turnaje. Oba SoMetRad kluci se museli podělit o celkově druhé respektive třetí místo za Vojtěchem Havránkem, který ve finálním součtu bodů zvítězil.

Hráčům děkujeme za reprezentaci klubu a blahopřejeme jim k získaným úspěchů. Jen tak dál!

Kompletní výsledky naleznete zde.