GPC U15 – Aš

4. 4. 2019

V sobotu se konal turnaj GPC kategorie U15 v Aši. Naše mládež se zde umístila na pěkných pozicích. Jednalo se zejména o Helenu Chvalovou, Jaroslava Karbana a Adama Krále.

V chlapecké dvouhře jsme měli dva zástupce – Jaroslava Karbana a Adama Krále, kteří se spolu utkali ve finále. Z této třísetové bitvy vyšel lépe Adam.

Helena Chvalová startovala v dámském singlu jako nasazená dvojka, avšak v semifinále prohrála se svou deblovou parťačkou Janou Flusserovou z Proseku. Umístila se tak na třetím místě.

Adam Král s Jaroslavem Karbanem se společnými silami probojovali do finále chlapecké čtyřhry. Zde se utkali s nasazenými jedničkami Vojtěchem Havránkem a Janem Urbanem. Po tomto zápase si naši kluci nakonec odváželi stříbrnou medaili.

V dámské čtyřhře náš oddíl reprezentovala Helena Chvalová. Se svou partnerkou Janou Flusserovou se dostala až do finále, kde děvčata dokázala zvítězit nad Klárou Benediktovou a Zuzanou Novou 21-19, 21-14, čímž získaly zlato!

Ve smíšené čtyřhře se naši hráči setkali opět ve finále. Jednalo se o hru mezi Adamem Králem hrajícího s Helenou Chvalovou a Jaroslava Karbana s Janou Flusserovou. Vítězství nakonec patřilo Jaroslavovi s Janou.

 

Děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme ke krásným umístěním.

T.K.