GPA dospělých Liberec

8. 4. 2019

Poslední GPA dospělých je za námi. Pavel Drančák dvakrát zlatý, Hejdrychová bronzová, Mikelová a Hubáček přivážejí zlatou a stříbrnou medaili.

Nejlepší výkon na turnaji GPA Memoriál Ivana Škáchy opět podal Pavel Drančák, když po boku svých partnerů, Magdalény Lajdové a Michala Hubáčka získal zlato v obou párových disciplínách.

S Michalem Hubáčkem prošli do finále bez ztráty setu a ani zde, proti německé dvojici Stefan Adam, Björn Wippich, nezaváhali a po dvou vítězných setech si odváží další zlato.

Michal Hubáček vybojoval stříbro ve smíšené čtyřhře. Ve finále se střetl právě s Pavlem Drančákem. Byla z toho však jen dvousetová bitva. Hubáček s Šikalovou skončili na stříbrné příčce.

Kateřina Mikelová s Nelou Němcovou si doslova vydřely postup do finále, když odehrály tři vítězná utkání, z nichž dvě byla třísetová. Ve svém druhém zápase děvčata dokázala porazit nasazené jedničky Magdalénu Lajdovou a Denisu Šikalovou. Mikelová s Němcovou se již tradičně ve finále střetly s Kateřinou Zuzákovou a Lucií Krpatovou. Lépe se vedlo Zuzákové s Krpatovou.

Kateřiny se setkaly i ve finále dámské dvouhry. V tomto zápase dokázala poprvé zvítězit Mikelová nad Zuzákovou poměrem 22-20, 21-14. Doposud bylo vítězství vždy na straně Kateřiny Zuzákové.

Poslední medaili přidala Kateřina Hejdrychová ve smíšené čtyřhře. S Petrem Beranem z oddílu TJ Sokol Křemže se dostali bez ztráty setu až do semifinále, kde se utkali s Michalem Hubáčkem a Denisou Šikalovou. Byl z toho třísetový zápas s těsným koncem 21-12, 16-21, 21-18. Hejdrychová s Beranem si odvážejí bronz.

Kompletní výsledky turnaje k nahlédnutí zde.

Děkujeme za reprezentaci oddílu a přejeme, aby se i nadále dařilo.