Dvě vítězství pro extraligový tým SoMetRadu

2. 12. 2019

O víkendu se konalo druhé kolo Extraligy, ve které Sokol Meteor Praha Radotín „A“ porazil oba dva týmy. V sobotu si hráči hravě poradili s oddílem BA Plzeň vítězstvím 7:1 a v neděli s TJ Sokol Klimkovice „A“ 6:2.

Sobotní utkání na domácí půdě bylo velmi rychlé a jednoznačné. Jediný bod pro BA Plzeň získala polská posila Rafal Hawel vítězstvím nad Ondřejem Králem 22-20, 21-13.

Třísetový zápas byl pouze jeden. Ve dvouhře žen se proti sobě postavily Tereza Kobyláková za BA Plzeň a hostující Indonésanka Indah Sari Devi Junita za Meteor, která plzeňskou hráčku porazila 21-16, 19-21 a 21-8.

V neděli proti Klimkovicím Meteorští prohráli pouze dva zápasy.

Jan Louda a Michal Rogaski nestačili na Karana Rajana Rajarajana s Klimkovickým Ondřejem Králem.

Druhý bod pustil opět Jan Louda, hrající první mužskou dvouhru proti výše zmíněnému Dánovi. Rajarajanovi podlehl až ve třetím setu poměrem 8-21, 21-10 a 18-21.

Zbytek bodů šel jasnými dvousetovými výhrami na SoMetRadskou stranu.

Další kolo Extraligy se bude hrát o víkendu 18.-19. Ledna. Sokol Meteor Praha Radotín v sobotu nastoupí proti oddílu SK STAVOS Brno Slatina, který porazil minulý rok při Play-off ve Vinoři a umístil se tak na bronzové pozici a v neděli proti SKB Český Krumlov.

Zápis z utkání naleznete ZDE.

TK