1CL: prohra 3:5 a 2:6

3. 12. 2019

V neděli proběhlo současně s Extraligou i druhé kolo První celostátní ligy, v němž náš tým působil jako pořadatel. Do Vinoře se sjely všechny týmy západní skupiny, aby se zde utkaly. Sokol Radotín Meteor Praha „B“ nastoupil proti oddílu TJ Astra ZM Praha a BK TU v Liberci. Bohužel obě utkání skončila prohrou.

Náš tým podlehl Liberci velmi těsně – 5:3. Body získali singlisti Vojtěch Lapáček, Kateřina Hejdrychová a mixéři Hana Musilová s Ivem Stoklasem, kteří zvítězili až ve třetím setu. O velmi vyrovnaný zápas se také postaraly Kateřina Hejdrychová s Hanou Musilovou, hrající proti liberecké Lucii Vejtukové a Alžbětě Petrunské. Třísetová bitva s výsledkem 16-21, 21-17 a 23-21 se lépe dopadla pro druhé jmenované.

Zápas proti Astře byl mnohem těsnější, než vypovídá výsledek 2:6. Hrály se celkem čtyři třísetové zápasy, z kterých se bod podařil proměnit pouze Ivu Stoklasovi a Janu Jiráskovi v druhé čtyřhře mužů. Bod přidal ještě Vojtěch Lapáček úspěšnou dvouhrou. V ostatních zápasech však zvítězil soupeř.

Děkujeme za reprezentaci a přejeme, aby se v koncovkách dařilo více. 🙂

Kompletní výsledky naleznete ZDE.