MČR U13: ve znamení pátých míst

10. 12. 2019

MČR U13 konané v Českém Krumlově se pro naše hráče nesl ve znamení pátých míst. Všichni byli zastaveni před branami semifinále. Nejblíže k postupu měl Daniel Ryšánek v chlapecké čtyřhře.

V chlapecké čtyřhře všichni naši hráči skončili na pátých pozicích. Kristián Hašek s Filipem Titěrou prohráli s nasazenými dvojkami Václavem Simonem a Adamem Srncem. Danielu Ryšánkovi hrajícímu s Petrem Jurným z Českého Krumlova utekl postup do semifinále až ve třetím setu (21-10, 17-21,21-13).

Adéla Turoňová s Malvínou Skrčenou opět obsadily páté místo. Po výhře nad Sárou Hejnovou a Kristýnou Vicendovou se postavily nasazeným trojkám. V třísetové bitvě nakonec zvítězily Kateřina Malá a Tereza Grznárová.

Ve smíšené čtyřhře se nejlépe vedlo Filipu Titěrovi, který spojil síly s Malvínou Skrčenou z BaC Kladno. Společně se dostali až do čtvrtfinále, kde narazili na dvojčata Bouberlovi. Nakonec jim podlehli 21-18,21-16.

Jana Hnilicová s Kristiánem Haškem a Adéla Turoňová s Danielem Ryšánkem nezvládli své úvodní zápasy.

Daniel Ryšánek prošel přes dva třísetové zápasy hrané proti Jakubu Raškovi (21-17, 18-21, 21-19) a Petru Martincovi (16-21, 24-22, 21-17). Ve čtvrtfinále ho zastavil Jakub Bouberle.

Filip Titěra podlehl Adamu Srnci ve druhém kole.

Kristián Hašek vypadl hned v prvním kole.

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci oddílu!

 

TK